OnDisser - науковий колектив №1 в Україні

Професійний розділ дисертації на замовлення «під ключ» в Україні

Ми напишемо для Вас авторський розділ дисертації високої якості, який буде допущений до захисту. Гарантуємо повну конфіденційність нашої співпраці.

Ondisser – це єдине, що Вам потрібно для отримання дисертації!

«ЗАЛИШТЕ ЧАС ДЛЯ СЕБЕ, А ПРО ДИСЕРТАЦІЮ ПОДБАЄМО МИ!»

Даруємо новорічні знижки 10% на всі послуги до 19.01.2023р. Поспішайте зробити замовлення!

.

Вартість написання розділу дисертації

Важливо! На формування ціни впливають багато чинників. Основні з них це спеціальність, тема та план роботи, терміни виконання.

Ціна буде знижуватись в залежності від кількості Ваших готових напрацювань!

Терміни і вартість написання розділу дисертації:

 • Розділ дисертації – 1 місяць;
 • Вартість розраховується при наявності теми, плану та терміну виконання;
 • Термінові замовлення від 20 днів.

Конкретну вартість уточняйте у менеджера по телефону.

Дізнайтесь актуальну ціну за телефонами:

  +38 (063) 240 47 77
 +38 (068) 945 77 07

Або відправте заявку через форму:

Email потрібен для обміну файлами і зручності комунікації. Окремий розділ дисертаціїВся дисертація (зі знижкою)

Основні напрямки написання докторської дисертації

Економіка та фінанси
 Педагогіка та психологія
 Юриспруденція і право
Політологія та історія
Філософія та культурологія
Фізична культура

Розділ дисертації на замовлення: структура, особливості підготовки, вимоги

Кожна дисертація – кандидатська та докторська – складається з необхідного пакету супровідних документів й сукупності взаємопов’язаних елементів:

 • Титульна сторінка
 • Список публікацій за темою дисертації
 • Анотація
 • Зміст
 • Вступ (розкриває актуальність, гіпотезу, об´єкт, предмет, завдання й методи дослідження, науково-дослідницький апарат конкретної наукової роботи)
 • Розділи наукової роботи
 • Висновки до кожного розділу
 • Загальні висновки
 • Список використаних джерел
 • Додатки

Написання кожного з цих структурних підрозділів характеризується низкою особливостей та вимог, дотримання яких є обов´язковим для написання наукових робіт.

Що ж стосовно розділу дисертації?

У кожній галузі знань існує своя специфіка щодо кількості розділів кандидатської дисертації чи докторської дисертації. Інколи аспіранту не легко відобразити всі ті догматичні аспекти стосовно оформлення тексту розділу дисертації під час створення авторського тексту. Тому Ви завжди можете звернутись за допомогою.

Ми пропонуємо написання розділу дисертації (кандидатської та докторської) з «нуля», відповідно до Ваших наукових інтересів, з урахуванням уніфікованих вимог до написання наукових праць різного роду складності , побажань наукового керівника й правил конкретної спеціалізованої вченої  ради.

Окрім того, з нами Ви можете організувати написання власного дослідження таким чином, щоб наші автори доопрацювали, систематизували, обґрунтували Ваші власні наукові розробки чи напрацювання й відобразили це в структурованому розділі кандидатської/докторської дисертації.

Що потрібно знати про розділ дисертації перед тим як замовити?

Умовно дисертаційне дослідження можна розділити на три частини:

 1. теоретичну (перший розділ);
 2. методологічну;
 3. методичну.

Для здобуття кандидата наук часто достатньо висвітлити теоретичну й організаційно-методичну сторони дослідження. Поза як для захисту наукової роботи такого типу цього достатньо. Разом з тим, структурні складники кандидатської дисертації, зокрема розділи, повинні чітко відбивати ключові тенденції розвитку науки у певній галузі, апелювати до сучасних наукових праць, що відображається у списку використаних джерел – літературній базі.

Зі зразками дисертацій можна ознайомитись у відкритих джерелах. Така практика часто розвіює уявлення про простоту написання розділу кандидатської чи докторської дисертації.

Варто знати, що перший розділ дисертації відображає теоретичні основи наукового дослідження, відповідний список літератури який за обсягом становить 30-30% від загального обсягу дисертації.

Систематизація теоретичних основ дослідження є запорукою створення засадничої концептуальної бази для написання практичних розділів роботи, які вже міститимуть авторські схеми, таблиці, моделі. Тому не варто нехтувати вагомістю теоретичних постулатів дослідження.

Наші автори зможуть врахувати всі вимоги наукового керівника й узагальнити ключові вектори розвитку наукового знання в руслі теми Вашої докторської чи кандидатської дисертації з дотриманням запропонованої Вами тематики й побажань наукового керівника.

Другий розділ дисертації відбиває власні наукові погляди автора на досліджувану проблематику й пропонує потенційно ефективні шляхи вирішення наукової проблеми. Підготовка другого розділу потребує також висвітлення результатів написання підрозділів наукової роботи в авторських працях,  а саме: матеріалах Всеукраїнських та Міжнародних конференцій та фахових статтях, журналів, що пройшли індексацію у ВАК. Переваги співпраці з нашою компанією полягають в тому, що ми в найкоротші терміни, не втрачаючи якість, допоможемо Вам підготувати розділ дисертації та необхідні супровідні матеріали. Крім того, замовлення такої послуги передбачає повний супровід до захисту та здобуття Вами ступеня доктора чи кандидата наук.

Третій розділ дисертаційного дослідження відбиває авторський науковий погляд на методичні (практичні) сторони Вашої наукової проблематики й описує інноваційні впливи на суб’єктів дослідження. Важливо, що завершальний розділ повинен містити доказову базу ефективності Вашої наукової роботи. В іншому випадку поданий документ не відповідатиме вимогам спеціалізованої Вченої Ради.

Написання робіт такого типу потребує кропіткої праці, тому замовлення розділу Вашої дисертації варто довірити нам.

Для того, щоб розпочати співпрацю Вам необхідно заповнити анкету на сайті й стисло викласти запит свого замовлення. Наші менеджери зателефонують Вам в найближчий час для уточнення всіх побажань та деталей співпраці.

Завжди висока якість роботи

По справжньому авторська робота. В нашій команді більше 60 висококваліфікованих професіоналів. Кандидати наук, доктори наук, доценти та професори з великим досвідом наукової діяльності.

Гарантуємо повну конфіденційність

Про нашу співпрацю знаєте лише Ви і експерт, який займається Вашою роботою.

Безкоштовні доопрацювання

Після отримання готової роботи Ви маєте можливість багаторазово замовляти доопрацювання та корективи.

Завжди вчасно

Дотримання термінів видачі роботи у 100% випадків, включаючи термінові замовлення. Завдяки постійній звітності, Ви точно знаєте на якому етапі написання знаходиться Ваша робота.

Висока унікальність

Всі роботи проходять трирівневу перевірку на унікальність за допомогою кількох сервісів антиплагіату.

Незмінна ціна

Гарантуємо, що Ваша робота буде написана вчасно та якісно, дослідження будуть унікальними, а ціна незмінною на різних етапах написання роботи!

Етапи написання наукової роботи

1. Зателефонуйте нам або залиште заявку і отримайте консультацію експерта. Передзвонимо Вам швидко.

2. Обговорення завдань та Ваших побажань, щодо змісту наукової роботи.

3. Ви надсилаєте нам дані, які готові на сьогоднішній день.

4. Визначаємо та обґрунтовуємо вартість роботи. Узгоджуємо ціну.

5. Постійний зв'язок з експертом. Наші телефони та пошта працюють БЕЗ вихідних. (І це насправді так).

6. Поетапна видача готової роботи.

7. Безкоштовні доопрацювання до моменту допуску до захисту.

Питання-відповіді

1. Як замовити роботу?
 - Ви можете нам зателефонувати, написати, або залишити заявку на сайті і дуже швидко отримати відповідь.

2. Чи всю суму потрібно оплачувати одразу?
- Спеціально для Вас ми розробили зручну систему оплати в кілька етапів, яка передбачає оплату частини суми від Вас та паралельний звіт про виконану роботу з нашої сторони у вигляді фото роботи (виконується за попередніми домовленостями та не стосується термінових замовлень)

3. А якщо виникають додаткові запитання чи завдання в неробочий час?
- Ви зможете повідомити про будь-які зміни чи нові ідеї коли Вам зручно. Наші телефони та пошта працюють БЕЗ вихідних.

4. Чи потрібні особисті зустрічі?
- Особисті зустрічі не потрібні, оскільки наші науковці працюють в різних частинах країни. За час своєї роботи ми якісно налагодили співпрацю та систему роботи.

Вам залишається лише переконатись в цьому!

5. Що робити коли надіслана робота потребує доопрацювань?
- Просто надайте нам чіткі вимоги у зручний для Вас спосіб і ми повідомимо Вам коли надішлемо виправлення та зробимо все БЕЗКОШТОВНО!

6. Хто буде писати мою роботу?
- Оскільки наше агентство займається, виключно, дисертаціями та науковими статтями до них то в штаті наших науковців є лише дипломовані кандидати та доктори наук. А це говорить про те, що Ваше завдання гарантовано потрапить до професіонала з великим досвідом наукових праць.

7. Як швидко дізнатись вартість роботи?
- Для того, щоб зменшити час встановлення вартості Вам варто в повідомленні на нашу електронну адресу вказати максимум відомої на теперішній час інформації:

 • тип роботи (наприклад кандидатська дисертація, або розділ до дисертації);
 • тема роботи;
 • план роботи (якщо є);
 • вимоги до написання (методичні рекомендації, або побажання наукового керівника);
 • власні напрацювання (наукові статті, тези, дослідження);
 • кількість часу на написання.

8. Скільки часу потрібно для написання одного розділу?
- Термін написання, звичайно, залежить від теми та плану роботи. Зазвичай середній час написання теоретичного розділу 1 місяць, на написання практичного розділу потрібно до двох місяців, але працюємо і з терміновими замовленнями.

У вас залишились запитання?

Відповімо на всі запитання:

     +38 (063) 240 47 77
 +38 (068) 945 77 07
  ondisser@gmail.com

Співпраця з OnDisser

Запрошуємо до співпраці кваліфікованих та відповідальних авторів.