OnDisser - науковий колектив №1 в Україні

Професійна дисертація PhD на замовлення «під ключ» в Україні

Ми напишемо для Вас авторську дисертацію PhD високої якості, яка буде допущена до захисту. Гарантуємо повну конфіденційність нашої співпраці.

Ondisser – це єдине, що Вам потрібно для отримання дисертації!

«ЗАЛИШТЕ ЧАС ДЛЯ СЕБЕ, А ПРО ДИСЕРТАЦІЮ ПОДБАЄМО МИ!»

Даруємо новорічні знижки 10% на всі послуги до 19.01.2023р. Поспішайте зробити замовлення!

.

Вартість написання Дисертації PhD

Важливо! На формування ціни впливають багато чинників. Основні з них це спеціальність, тема та план роботи, терміни виконання.

Ціна буде знижуватись в залежності від кількості Ваших готових напрацювань!

Терміни і вартість написання розділу дисертації:

 • Розділ дисертації – 1 місяць;
 • Вартість розраховується при наявності теми, плану та терміну виконання;
 • Термінові замовлення від 20 днів.

Конкретну вартість уточняйте у менеджера по телефону.

Дізнайтесь актуальну ціну за телефонами:

  +38 (063) 240 47 77
 +38 (068) 945 77 07

Або відправте заявку через форму:

Email потрібен для обміну файлами і зручності комунікації. Окремий розділ дисертаціїВся дисертація (зі знижкою)

Що таке Дисертація PhD?

Для того, щоб розібратись з новим явищем Дисертація PhD, спочатку потрібно дати визначення даному поняттю та зазначити звідки ж воно до нас потрапило, адже з переходом освіти в Україні у новий формат ми досить часто чуємо таке поєднання.

Ми звикли до того, що до тепер освітня сфера була продовженням досвіду ще радянської системи, де були всім відомі два ступені – це кандидат наук та доктор наук. Всі вже звикли до цього, адже така система існувала досить давно, були погоджені вимоги до написання та захисту і найголовніше був досвід роботи в даному руслі. Вже кілька років тому наша освіта поступово переходила на Болонський процес у зв’язку з Євроінтеграцією. Це і зумовило актуальність поняття дисертація РhD, адже за її рівнями є не два, а три ступені - бакалавр, магістр, доктор наук (доктор РhD).

Сама абревіатура РhD перекладається як «доктор філософії » та найчастіше присуджується в природничих дисциплінах, медицині, фізиці, біології. 

Якщо розібратись то дане поняття є чимось середнім між кандидатом наук та доктором наук, адже по процедурі написання є ближчим до кандидатської дисертації, а процедура захисту тяжіє до захисту докторського дослідження.

Зараз все більше науковців обирають саме PhD, адже такий ступінь має ряд переваг. Основними є: визнання даного вченого ступеня на міжнародному рівні, а також престижність та можливість викладати в багатьох країнах світу; не останню роль відіграє і більша оплата праці науковцю з вченим ступенем PhD та подальші перспективи кар’єрного росту по даній спеціальності.

Крім переваг існує також факт того, що, нажаль, не всі країни визнають статус PhD, отриманий в нашій країні. Маємо сподівання, що це є тимчасовим явищем.

В чому ж різниця між кандидатом наук та доктором PhD?

Насправді різниця полягає в тому, де здобувач планує застосовувати даний статус, адже як ми вже зазначали отриманий в нас ступінь доктор РhD не у всіх країнах визнають, а отже, у його власника є шанс залишитись без даного статусу. Натомість в Україні він буде прирівнюватись або до доктора наук, або до кандидата наук. Це і є найвагомішою відмінністю та важливим фактором у прийнятті рішення щодо захисту дисертації РhD. 

Відмінність у написанні дисертації РhD в Україні та, наприклад, в Америці існує. Цікавим є той факт, що там вимоги є значно нижчими, обсяг роботи менший у 2 рази і не такий прискіпливий аналіз використаних джерел в роботі та кількість їх менша у 3 рази в порівнянні з нашими вимогами. Натомість цінним в них вважається оригінальність та креатив, нові підходи при проведенні дослідження.

Якщо Ви не точно визначились з написанням дисертації РhD, але не маєте часу працювати над всім самостійно то ми будемо раді надати якісну консультацію та організувати процес написання з доопрацюванням матеріалу аж до погодження змісту Вашим консультантом.

Структура дисертації РhD?

Суттєвих відмінностей між написанням кандидатської дисертації та дисертації РhD немає. Структура робіт є практично однаковою, але інколи зустрічаються відхилення в залежності від ЗВО здобувача де відбудеться захист роботи. Сталим є також те, що для проведення дисертаційного дослідження планово виділяється 3 роки. 

Кожна робота незмінно має мати титульний аркуш, анотацію, зміст, перелік умовних позначень, основну частину, що містить вступ, розділи ( їх кількість може відрізнятись та не є сталою, зазвичай це 3 або 4 розділи, але загалом може бути від 2-х до 5-ти та кожен розділ розділений на підпункти, які прописуються в змісті роботи ), висновки. Після основної частини має бути список використаних джерел та додатки до роботи. 

Особливої уваги заслуговує вступ до роботи так як в ньому надається загальна характеристика дисертації РhD:

 • Обґрунтування теми дисертації, зазначається зв'язок її із сучасними дослідженнями і визначаються наукові завдання;
 • Прописуються мета і завдання відповідно до предмету та об’єкту дослідження;
 • Описуються методи дослідження з поясненням, що саме досліджувалось і який метод використовувався, а також обґрунтовується вибір методів для здійснення даного дослідження;
 • Наукова новизна отриманих результатів;
 • Особистий внесок здобувача;
 • Анонсується структура та обсяг дисертації;
 • Зазначаються назви та місця проведення апробації матеріалів дисертації.

Також в дисертації РhD має бути висвітлена мета, завдання, актуальність дослідження та новизна. До кожного розділу мають бути зроблені висновки, а також розділи мають гармонійно поєднуватись між собою, бути написані в одному науковому стилі та обов’язково з високою унікальністю (80 та більше відсотків). 

Якщо робота складається з трьох розділів то з них перший є теоретичним, або його ще називають «огляд літератури». В цьому розділі зводиться інформація по темі дослідження від різних вчених. Обов’язковим є використання в літературі не лише вітчизняних науковців, а і дослідження праць зарубіжних фахівців з даної тематики дослідження.

Наступним етапом при написанні дисертації на здобуття ступеню доктор РhD є 2 розділ, або аналітична частина роботи де проводиться аналіз зведених даних, висвітлюються авторські, або модифіковані автором методики, застосовуються методи статистичної обробки, інколи проводяться опитування респондентів при певних видах дослідження та ведеться обрахунок та визначення всіх відомих значень для подальшої практичної роботи. 

У третьому розділі дисертації зазвичай є пропозиції, впровадження яких дало позитивний результат у вирішенні завдання та опис їх як результату наукового дослідження. 

Далі на основі проведеної роботи пишуться загальні висновки де отриманні результати відображаються у низці ключових положень, вказуються наукові проблеми , які можуть бути розв’язані за допомогою результатів дослідження зробленого автором, а також можливі напрямки дослідження по темі дисертації. Також надаються відомості про використання досліджень або рекомендації про їх використання. Подаються назви організацій, в яких здійснено впровадження та, у цьому випадку в додатках будуть копії відповідних документів цих організацій. 

Отже, сам процес написання дисертації є досить трудомістким та потребує спеціальних навичок та знання технічних вимог і рекомендацій до написання. У нас Ви можете з впевненістю скористатись послугою «замовити дисертацію РhD» та гарантовано отримати якісну роботу у відповідності з усіма вимогами до написання на врахуванням вимог ЗВО, де буде відбуватися захист.

Чому варто замовити дисертацію PhD в Ondisser?

Вчений ступінь доктора філософії, або доктор PhD зараз дуже актуальний. Здобувачі для яких важливі нові можливості по кар’єрі, нові досягнення в науковій діяльності, визнання за межами України та збільшення фінансового доходу обирають саме ступінь доктора PhD. Разом з тим зайнятість здобувачів не зменшується в період виділений для роботи над дисертацією, а отже часто навіть 3 роки є недостатньо для такого об’єму роботи в поєднанні з основною діяльністю, сім’єю, хоббі, тощо. Саме тому ми пропонуємо Вам замовити дисертацію PhD у нас, щоб і надалі займатись звичними та улюбленими для себе справами, а про все, що стосується дисертації подбаємо ми.

Команда Ondisser має спеціальний аналітичний відділ, який постійно моніторить вимоги до написання та зміни, що пов’язані з ними та процедурою захисту. Саме тому Вам не потрібно самостійно шукати останні актуальні вимоги та хвилюватись про можливі помилки, які з цим пов’язані . Працюючи з нами Ви отримаєте кваліфіковану консультацію спеціаліста, який допоможе розібратись з правильною постановкою завдання та якнайшвидше розпочати співпрацю. 

Мінімум даних, які необхідно від Вас це: 

 • спеціальність ;
 • тема роботи;
 • план ( назви розділів та їх пунктів);
 • бажаний термін виконання замовлення.

Також ми враховуємо і всі можливі додаткові побажання від Вас:

 • побажання наукового консультанта щодо написання певної частини роботи чи всієї дисертації PhD;
 • використання готових напрацювань чи модифікація їх для включення в дисертацію;
 • використання рекомендованої літератури;
 • виконання спеціальних вимог ЗВО де буде відбуватися захист роботи на здобуття ступеня доктор філософії;
 • надвимоги щодо унікальності роботи, використання графічних елементів, рисунків, таблиць, графіків;
 • інші побажання які можуть бути.

Важливою перевагою співпраці з нами є наш багаторічний досвід та кваліфіковані автори, які всі без виключення мають вчені ступені, кандидат наук, доктор наук, або доктор філософії, а отже мають практичний досвід і по написанні наукової роботи такого типу і по процедурі захисту. 

Гарантією якості виданого нами матеріалу є безкоштовні доопрацювання після вичитки науковим консультантом. Також всі роботи проходять перевірку на плагіат, але кожна програма має відхилення і показує не одинакові результати тому в разі розбіжностей Вам просто необхідно надіслати нам звіт з програми перевірки і ми виправимо унікальність тексту відповідно до всіх пунктів. 

Середній термін виконання одного розділу 30-45 днів. В цьому випадку вартість буде звичайною. При умовах скороченого терміну написання вираховується надбавка за терміновість. 

Загалом для написання всієї роботи з вступом, висновками, анотацією потрібно орієнтовно 6 місяців.

Ми впевнені в тому, що робимо для Вас тому будемо раді довести Вам свою компетентність та допомогти з написанням дисертації або окремої її частини.

Завжди висока якість роботи

По справжньому авторська робота. В нашій команді більше 60 висококваліфікованих професіоналів. Кандидати наук, доктори наук, доценти та професори з великим досвідом наукової діяльності.

Гарантуємо повну конфіденційність

Про нашу співпрацю знаєте лише Ви і експерт, який займається Вашою роботою.

Безкоштовні доопрацювання

Після отримання готової роботи Ви маєте можливість багаторазово замовляти доопрацювання та корективи.

Завжди вчасно

Дотримання термінів видачі роботи у 100% випадків, включаючи термінові замовлення. Завдяки постійній звітності, Ви точно знаєте на якому етапі написання знаходиться Ваша робота.

Висока унікальність

Всі роботи проходять трирівневу перевірку на унікальність за допомогою кількох сервісів антиплагіату.

Незмінна ціна

Гарантуємо, що Ваша робота буде написана вчасно та якісно, дослідження будуть унікальними, а ціна незмінною на різних етапах написання роботи!

Етапи написання наукової роботи

1. Зателефонуйте нам або залиште заявку і отримайте консультацію експерта. Передзвонимо Вам швидко.

2. Обговорення завдань та Ваших побажань, щодо змісту наукової роботи.

3. Ви надсилаєте нам дані, які готові на сьогоднішній день.

4. Визначаємо та обґрунтовуємо вартість роботи. Узгоджуємо ціну.

5. Постійний зв'язок з експертом. Наші телефони та пошта працюють БЕЗ вихідних. (І це насправді так).

6. Поетапна видача готової роботи.

7. Безкоштовні доопрацювання до моменту допуску до захисту.

Питання-відповіді

1. Як замовити роботу?
 - Ви можете нам зателефонувати, написати, або залишити заявку на сайті і дуже швидко отримати відповідь.

2. Чи всю суму потрібно оплачувати одразу?
- Спеціально для Вас ми розробили зручну систему оплати в кілька етапів, яка передбачає оплату частини суми від Вас та паралельний звіт про виконану роботу з нашої сторони у вигляді фото роботи (виконується за попередніми домовленостями та не стосується термінових замовлень)

3. А якщо виникають додаткові запитання чи завдання в неробочий час?
- Ви зможете повідомити про будь-які зміни чи нові ідеї коли Вам зручно. Наші телефони та пошта працюють БЕЗ вихідних.

4. Чи потрібні особисті зустрічі?
- Особисті зустрічі не потрібні, оскільки наші науковці працюють в різних частинах країни. За час своєї роботи ми якісно налагодили співпрацю та систему роботи.

Вам залишається лише переконатись в цьому!

5. Що робити коли надіслана робота потребує доопрацювань?
- Просто надайте нам чіткі вимоги у зручний для Вас спосіб і ми повідомимо Вам коли надішлемо виправлення та зробимо все БЕЗКОШТОВНО!

6. Хто буде писати мою роботу?
- Оскільки наше агентство займається, виключно, дисертаціями та науковими статтями до них то в штаті наших науковців є лише дипломовані кандидати та доктори наук. А це говорить про те, що Ваше завдання гарантовано потрапить до професіонала з великим досвідом наукових праць.

7. Як швидко дізнатись вартість роботи?
- Для того, щоб зменшити час встановлення вартості Вам варто в повідомленні на нашу електронну адресу вказати максимум відомої на теперішній час інформації:

 • тип роботи (наприклад кандидатська дисертація, або розділ до дисертації);
 • тема роботи;
 • план роботи (якщо є);
 • вимоги до написання (методичні рекомендації, або побажання наукового керівника);
 • власні напрацювання (наукові статті, тези, дослідження);
 • кількість часу на написання.

8. Скільки часу потрібно для написання одного розділу?
- Термін написання, звичайно, залежить від теми та плану роботи. Зазвичай середній час написання теоретичного розділу 1 місяць, на написання практичного розділу потрібно до двох місяців, але працюємо і з терміновими замовленнями.

У вас залишились запитання?

Відповімо на всі запитання:

     +38 (063) 240 47 77
 +38 (068) 945 77 07
  ondisser@gmail.com

Співпраця з OnDisser

Запрошуємо до співпраці кваліфікованих та відповідальних авторів.